SLUŽBY

Elektronické recepty

Nabídka platí pro registrované pacientky. Můžete zažádat o elektronický recept, a to v ordinační dny.  Kód receptu vám pošleme na mobilní telefon formomou SMS a na váš e-mail. Před odesláním se ujistěte, že vaše údaje v našem systému byly zadány správně (mobilní telefon + e-mail). Heslo je vaše rodné číslo bez lomítka.

 3D / 4D ultrazvuk

Ultrazvuk poskytuje možnost sledovat vývoj a zdraví dítěte v děloze. 3D a 4D ultrazvuk dává  možnost vidět miminko ještě před narozením a nejmodernější ultrazvukovou technologii. 4D ultrazvuk funguje na principu rychlého snímání trojrozměrného obrázku a tak umožní vyšetřit plod a jeho orgány v reálném čase. 

 

Rozsah naší péče

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ambulantní gynekologie, včetně porady pro těhotné.  Preventivní prohlídky by ženy měly absolvovat 1 x ročně. Součástí prohlídky je odběr onkologické cytologie (stěr z děložního čípku) k odhalení tzv. přednádorových změn. Součástí vyšetření je pomocí poševního zrcadla prohlídka pochvy a kolposkopie děložního čípku (vyšetření děložního čípku pomocí mikroskopu). Vyšetření malé pánve pohmatem, případně ultrazvukové vyšetření vaginální, nebo abdominální sondou.

Ambulantní péči nabízíme v plném rozsahu – preventivním a léčebném. Poskytujeme poradenství a předpis antikoncepce a hormonální terapie, péče o normální i rizikové těhotenství, včetně ultrazvukové diagnostiky a předporodní kardiotokografie.

Dále je poskytována péče dispenzární. Spočívá v pravidelných prohlídkách žen s gynekologickým nálezem (cysty vaječníků, děložní myomy, nezhoubná onemocnění děložního čípku, ženy užívající antikoncepci – hormonální či nitroděložní, ženy užívající hormonální substituční léčbu). Doporučená kontrola co 6 měsíců.

Ambulance poskytuje ošetření v příjemném prostředí, zkušeným personálem a je vybavena moderní přístrojovou technikou. Ke gynekologickému vyšetření jsou k dispozici jednorázová gynekologická plastová zrcadla.

 

Kompletní gynekologické vyšetření

Kompletní gynekologické vyšetření zahrnuje preventívní gynekologické prohlídky, diagnostika a léčba endometriózy, diagnostika příčin neplodnosti, poradenství o antikoncepci + zavedení nitroděložního tělíska IUD + IUS – Mirena

Ke stažení:

Kontakt

GYNARTIS, s.r.o.
Gynekologická ambulance
17. listopadu 595/38
708 00 Ostrava

+420 556 425 788
+420 731 444 416

info@gynartis.cz

Partneři

Akademie života
Atalantis fit

Zdravotní pojišťovny

Doporučujeme

Fyzartis s.r.o.
DJK Fyzio
MUDr. Miroslav Koliba
MUDr. Petr Kovář
publikace Peter Koliba
Peter Koliba - senátor